Sada popisovačov, PC-5M, 1,8 - 2,5 mm, 8...

  Sada popisovačov, PC-5M, 1,8 - 2,5 mm, 8 farieb, Posca, UNI

  Vážení tvorcovia, stredný hrot POSCA je vaším verným spoločníkom v tvorbe. Univerzálny nástroj, ktorý spojuje precíznu líniu a bohatú paletu farieb, otvára dvere do sveta tvorivosti pre umelcov i začiatočníkov. Sada obsahuje 8 popisovačov PC-5M, okrúhly stredný hrot, sýtou farbou a vodoodolnosťou. Vyrobené v Japonsku pre zaručenú kvalitu.

  14876
  Skladom
  30,55 €
  S DPH

   

  Stredný hrot POSCA je pre vás tým najlepším spoločníkom v rade popisovačov, ktorý vám otvára dvere do nesmiernych možností tvorby. Tento univerzálny nástroj nie je len jednoduchým popisovačom, ale spojením precíznej línie a bohatej palete farieb, vytvárajúcich magiu na vašom plátne. Od umelcov a profesionálov, ako sú architekti a dizajnéri, až po kreatívnych amatérov, POSCA stredného hrotu je verným spoločníkom pri realizácii vašich nápadov nielen v umeleckom svete, ale aj v každodennom bytovom dizajne. V jeho univerzálnosti nájdete spojenie s vašou kreativitou, a preto je ideálny pre tých z vás, ktorí sa práve chystajú začať tvoriť.

  A čo viac, táto úžasná sada obsahuje 8 kusov popisovačov PC-5M, ktoré vám prinášajú základné farby v ich najživejšej podobe. Okrúhly stredný hrot so šírkou stopy od 1,8 do 2,5 mm je vaším verným spoločníkom pri vytváraní intenzívnych a presných liniek. Farba je nielen sýta, ale aj vysoko pigmentovaná, čo zabezpečuje, že vaše dielo bude žiariť svojou jedinečnosťou. Popisovače môžete využívať nielen vo vnútri, ale aj vonku, a po zaschnutí sa stávajú vodoodolnými, zachovávajúc svoju krásu napriek nečakaným poveternostným výzvam. Aby sme vám priniesli to najlepšie, srdce tejto kvalitnej sady bije v Japonsku, krajine, ktorá nás inšpiruje k dokonalosti.

  UNI
  4 položky

  Môže sa vám páčiť

  15 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

  Produkt pridaný do zoznamu prianí. Zoznam nájdete vo svojom účte.
  Produkt pridaný na porovnanie

  Zľava 10% na prvý nákup nad 25€ s kódom: PAP10