Proces reklamácie a vrátenia tovaru sa riadi OBCHODNÝMI PODMIENKAMI

Reklamácia

Ak zístíte vadu výrobku, na ktorý sa vzťahuje reklamácia počas záručnej doby, vyplňte prosím priložený reklamačný formulár, ktorý odošlite na info@papiernictvoplus.sk. Na základe doručeného reklamačného formulára vás budeme kontaktovať, preto nezabúdajte vyplniť na formulári vaše telefónne číslo a email. Reklamovaný tovar zabaľte a zašlite ako poistený doporučený list alebo balík na našu adresu: Papiernictvo+, Námestie SNP 63, 960 01 Zvolen.

Oprávnenie na záruku zaniká v prípade, že k chybe došlo mechanickým poškodením výrobku, prevádzkovaním výrobku v nevhodných podmienkach alebo ak bol prevedený zásah do výrobku inou než oprávnenou osobou. Zo záruky sú vyňaté aj chyby spôsobené živelnou pohromou a nesprávnym zaobchádzaním s výrobkom.

Formulár Pre Reklamáciu.pdf

Vrátenie tovaru

V prípade, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje alebo Vám prišiel iný tovar, tak prosím vyplňte priložený formulár a odošlite ho na info@papiernictvoplus.sk. Na vrátenie tovaru bez udania dôvodu máte 30 dní. Tovar musí byť nepoškodený, nepoužívaný a v originálnom balení.

Formulár Pre Odstúpenie Zmluvy.PDF

Produkt pridaný do zoznamu prianí. Zoznam nájdete vo svojom účte.
Produkt pridaný na porovnanie

Zľava 10% na prvý nákup nad 25€ s kódom: PAP10